UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 201 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Samorząd

NOWE RZĄDY W SZKOLE

Już w drugim tygodniu września bieżącego roku zebrał się Samorząd Uczniowski i wspólnie z nowymi uczniami, wybranymi spośród klas pierwszych, obradował nad przeprowadzeniem wyborów na najważniejsze stanowiska uczniowskie. Podczas dyskusji wyłoniono trójkę kandydatów, którzy zaprezentowali się pozostałemu gronu. Po wspólnej decyzji o przydzieleniu trzech stanowisk w ramach władz SU, przystąpiono do głosowania i rozdzielania stanowisk.

W wyniku wyborów przeprowadzonych 11 września 2019 roku przewodniczącą SU została Zuzanna Radoła z klasy 2aL, wiceprzewodniczącym Sebastian Ciesielski z klasy 3cET, stanowisko sekretarza objęła Zuzanna Nowak z klasy 2aL. Cała nowo wybrana trójka obiecała rzetelną pracę na rzecz szkoły i interesu uczniów, których będą teraz reprezentowali. Już w najbliższych tygodniach będziemy mogli ocenić ich konkretne działania. Życzymy im dobrych pomysłów, przyjemnej współpracy i zadowolenia z uzyskanych efektów.

 

 

 Przewodnicząca - Zuzanna Radoła z klasy 2aL 
sekretarz - Zuzanna Nowak z klasy 2aL

wiceprzewodniczący - Sebastian Ciesielski z klasy 3cET 

 

   Członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego:

 

 1.  Zuzanna Dolata - Ia
 2. Rozalia Zielińska - Ia
 3. Zuzanna Kowalska - Ib
 4. Natalia Wrońska - Ib
 5. Wiktoria Chuda - Ic
 6. Julia Kasperczak - IIa
 7. Kacper Biernat - IIa
 8. Agata Paikert - IIb
 9. Patrycja Chlebowska - IIc
 10. Sebastian Ciesielski – Iic
 11. Angelika Nowaczyk – IIIc
 12. Kamil Rychlik - IIIc

 

 

POWALCZYMY W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!

18 maja 2017 roku ZSOiZ w Krobi był organizatorem Mistrzostw Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały 4 pary. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Awans uzyskały 2 pary: żeńska - Agnieszka Bodzioch i Ania Serwatka, zajmując miejsce II oraz męska - Szymon Turczyński i Mikołaj Nele, zajmując miejsce I. Pozostałe pary - Sybilla Konarska i Weronika Kowalczyk oraz Szymon Jakubowski i Jakub Bartkowiak - zajęły miejsca III.

Czytaj więcej...

SUKCES SIATKAREK!

Ostatniego dnia lutego w ZSOiZ w Krobi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły drużyny z ZSO w Gostyniu i ZSOiZ w Krobi. Rywalizacja była niezwykle zacięta, żadna z drużyn nie dawała za wygraną. Ostatecznie zwyciężyły dziewczęta z Krobi 3:2. Następny etap rozgrywek, na szczeblu rejonowym odbędzie się 16 marca w naszej szkole. Do rywalizacji przystąpi wówczas pięć drużyn.

Czytaj więcej...

SERCE ZOSTAWIŁY NA PARKIECIE!

Piłka ręczna jest sportem kontaktowym i zespołowym. Nie brakuje więc w nim emocji. Dlatego też w czasie turnieju szczypiornistek w Krobi parkiet hali w ZSOiZ rozgrzany był do czerwoności. Na boisku spotkały się 3 drużyny ze szkół z Pogorzeli, gostyńskiego liceum oraz gospodarze z Krobi.

Czytaj więcej...

SUKCES PIŁKARZY Z ZSOiZ

24 października 2016r. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi kolejny raz był organizatorem Mistrzostw Powiatu Gostyńskiego w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi).

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ