MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 170 Days

Długo wyczekiwany czas podróży...

Trzeci tydzień września klasy drugie liceum oraz technikum ZSOiZ w Krobi spędziły na „ZIELONEJ SZKOLE”. Wyjazd ten dostarczył nam niesamowitych wrażeń, a także był okazją do zdobywania wiedzy w sposób inny niż zawsze.

Swoją małą podróż rozpoczęliśmy od zwiedzenia przepięknego, zabytkowego miasta, jakim jest Kraków.

W kolejnych dniach wyruszyliśmy na górskie szlaki, dzięki czemu mogliśmy podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy. Dotarliśmy na Rusinową Polanę i zdobyliśmy szczyt Gęsiej Szyi. Jedna z grup odwiedziła Dolinę Kościeliską, a druga powędrowała w kierunku Czarnego Stawu Gąsienicowego. Chwilą odpoczynku po wędrówkach był spływ Dunajcem, podczas którego mogliśmy zobaczyć, co słychać u naszych sąsiadów - Słowaków, a także poznać odpowiedzi na flisackie zagadki.

Przez cały czas towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. Humor dopisywał zarówno nauczycielom jak i uczniom.

“ZIELONA SZKOŁA” wpisała się na listę cudownych i niezapomnianych chwil.

zs 1.JPG zs 2.JPG zs 3.JPG zs 4.JPG zs 5.JPG zsz .jpg