UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

SERCE ZOSTAWIŁY NA PARKIECIE!

Piłka ręczna jest sportem kontaktowym i zespołowym. Nie brakuje więc w nim emocji. Dlatego też w czasie turnieju szczypiornistek w Krobi parkiet hali w ZSOiZ rozgrzany był do czerwoności. Na boisku spotkały się 3 drużyny ze szkół z Pogorzeli, gostyńskiego liceum oraz gospodarze z Krobi.

W czasie gry dziewczyny walczyły o każda piłkę, każdą przewagę i co najważniejsze - każdą bramkę. Nie  obyło się bez karnych minut za zbyt brutalne krycie przeciwnika. Nasze zawodniczki były maksymalnie zaangażowane, skupione i żądne zwycięstwa. Dziewczyny czekające na swoją zmianę wczuwały się maksymalnie w sytuację na boisku. Stres i adrenalina w niektórych momentach przekraczały granice wytrzymałości. Ostatecznie drużyna gospodarzy uplasowała sie na zaszczytnym miejscu drugim, choć nie ustępowała swoim odwiecznym rywalkom - championom z Pogorzeli. Zabrakło szczęścia i wykorzystania wszystkich sytuacji. Dziewczyny zostawiły serce na boisku i zagrały na        110%    swoich  możliwości.

pilka reczna 01.JPG pilka reczna 03.JPG pilka reczna 04.JPG pilka reczna 06.JPG pilka reczna 10.JPG pilka reczna 11.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ