UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

RYWALIZACJA ATLETYCZNA NA SZCZEBLU POWIATU GOSTYŃSKIEGO

26 września 2016r. z samego rana grupa 30 uczniów wraz z opiekunami - p. Marleną Turlińską oraz p. Łukaszem Cebulskim - wyruszyła do Gostynia, aby sprawdzić swoje umiejętności z lekkiej atletyki. Pogoda dopisała, dlatego rywalizacja przebiegła bardzo sprawnie. Młodzież wykazała się dużą aktywnością i wysoką sprawnością fizyczną.

Efektem rywalizacji i współzawodnictwa jest awans 9 osób w konkurencjach indywidualnych oraz 2 sztafet żeńskich i 1 męskiej do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 5 października na stadionie Olimpii Poznań. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

LA 1.JPG LA 2.JPG LA 3.JPG LA 4.JPG LA 5.JPG LA 6.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ