UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

16 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców. Tym razem organizatorem była gostyńska szkoła zawodowa. Zawody zostały rozegrane na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Udział wzięły w nich zespoły reprezentujące ZSR Grabonóg, ZSOiZ Pogorzela, ZSOiZ Krobia, ZSO Gostyń i ZSZ Gostyń. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym w piętnastominutowych pojedynkach.

W ostatecznym rozrachunku zwycięzcą turnieju okazała się reprezentacja ZSOiZ w Krobi, która wygrała wszystkie swoje spotkania, tracąc zaledwie dwie bramki, a zdobywając dwanaście. Tym samym drużyna prowadzona przez panów Sławomira Gintowta i Łukasza Cebulskiego uzyskała awans do finału rejonowego, który odbył się 23 kwietnia w Rawiczu – Sarnowie. Na starcie drugiej fazy orlikowych zmagań szkół ponadgimnazjalnych stawiły się zespoły z Wolsztyna, Nietążkowa, Leszna, Krobi i Rawicza. Tego dnia rozgrywki toczone były również systemem każdy z każdym w wymiarze czasowym 2 x 8 minut. Ekipa z Krobi i tym razem nie przegrała żadnego meczu, gromadząc na swoim koncie 10 punktów i zdobywając 15 bramek, tracąc tylko 3. W efekcie końcowym reprezentacja ZSOiZ uplasowała się na pierwszej lokacie dającej awans do finału Wielkopolski, który odbędzie się 29 kwietnia w Kaliszu. Chłopakom oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych na szczeblu wojewódzkim.

SKŁAD REPREZENTACJI ZSOiZ KROBIA:

SMEKTAŁA ADAM, REJEK MARCIN, KĘDZIORA KONRAD, MORYSON PATRYK, WOJTKOWIAK DANIEL, KĘDZIORA SZYMON, CEBULSKI MATEUSZ, WOLNIAK RADOSŁAW, POSPIECH DAWID, WIATROWSKI MATEUSZ, ŚWIERZEWSKI JAKUB;
OPIEKUNOWIE: SŁAWOMIR GINTOWT, ŁUKASZ CEBULSKI.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ