UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

„Więzień labiryntu”

 James Dashner

„Więzień labiryntu”

Czym dla ciebie jest dobra książka? Szukasz przejmujących zwrotów akcji, ujmującej fabuły, a może wątków romantycznych? W serii James'a Dashner'a „Więzień labiryntu” znajdziesz to wszystko! Czytając ją przeniesiesz się w dystopijną przyszłość, gdzie ludzkość zostaje prawie całkowicie wyniszczona przez chorobę zwaną pożogą.

 

Historia o oryginalnej fabule, zdecydowanie wciągająca i zachęcająca do sięgania po kolejne części. W każdej książce serii coś się dzieje, a ty sam czujesz się, jakbyś był w samym środku akcji, przeżywał wszystko wraz z bohaterami. Ciekawy język Dashner'a i tworzone przez niego neologizmy dodatkowo sprawiają, że stworzona przez niego historia zdaje się czymś dotąd niespotykanym, jedynym w swoim rodzaju. 

 

Mocno polecam każdemu miłośnikowi zarówno fantazy, akcji jak i romansu do sięgnięcia po tę serię. To książki dla każdego, przy których nie da sie nudzić.

 

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ