UA-140650925-1

Znak Jakości Szkoły 2020

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

Matura 2020 inna niż wszystkie!

W tym roku nie kwitną już kasztany, które zawsze towarzyszyły maturzystom. Z powodu pandemii COVID-19 egzaminy zostały przełożone. 8 czerwca maturzyści ZSOiZ w Krobi z wielkim entuzjazmem pojawili się w szkole, aby nareszcie przystąpić do tak długo wyczekiwanego egzaminu z języka polskiego.

Zgodnie z wytycznymi założyli maseczki i rękawiczki, które mogli zdjąć dopiero po zajęciu miejsca. Szkoła zapewniła im komfort pracy, przygotowując sale i ustawiając ławki w bezpiecznych odległościach. Młodzi ludzie zasiedli w nich z uśmiechami na twarzy. W kolejnych dniach będą zdawać egzaminy z matematyki, języków obcych i wybranych przez siebie przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Życzymy im 100% z wszystkich przedmiotów na świadectwach maturalnych!

matura 01.JPG matura 02.JPG matura 03.JPG matura 04.JPG matura 05.JPG matura 06.JPG matura 07.JPG matura 08.JPG matura 09.JPG matura 10.JPG