UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 189 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Samorząd

NOWE RZĄDY W SZKOLE

Już w drugim tygodniu września bieżącego roku zebrał się Samorząd Uczniowski i wspólnie z nowymi uczniami, wybranymi spośród klas pierwszych, obradował nad przeprowadzeniem wyborów na najważniejsze stanowiska uczniowskie. Podczas dyskusji wyłoniono trójkę kandydatów, którzy zaprezentowali się pozostałemu gronu. Po wspólnej decyzji o przydzieleniu trzech stanowisk w ramach władz SU, przystąpiono do głosowania i rozdzielania stanowisk.

W wyniku wyborów przeprowadzonych 11 września 2019 roku przewodniczącą SU została Zuzanna Radoła z klasy 2aL, wiceprzewodniczącym Sebastian Ciesielski z klasy 3cET, stanowisko sekretarza objęła Zuzanna Nowak z klasy 2aL. Cała nowo wybrana trójka obiecała rzetelną pracę na rzecz szkoły i interesu uczniów, których będą teraz reprezentowali. Już w najbliższych tygodniach będziemy mogli ocenić ich konkretne działania. Życzymy im dobrych pomysłów, przyjemnej współpracy i zadowolenia z uzyskanych efektów.

 

 

 Przewodnicząca - Zuzanna Radoła z klasy 2aL 
sekretarz - Zuzanna Nowak z klasy 2aL

wiceprzewodniczący - Sebastian Ciesielski z klasy 3cET 

 

 

   Członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego:

 Miłosz Papmel, Maria Kubiak, Tomasz Serwatka, Stanisław Burkiewicz, Zofia Serwatka, Wiktoria Szpak, Julia Krystek, Anna Bartz, Weronika Majewska, Rozalia Zielińska, Gracjan Spychaj, Sandra Bzdęga, Zofia Kręgielczak, Sebastian Szafraniak, Adrian Stachowiak, Wiktoria Chuda.

 

POWALCZYMY W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!

18 maja 2017 roku ZSOiZ w Krobi był organizatorem Mistrzostw Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały 4 pary. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Awans uzyskały 2 pary: żeńska - Agnieszka Bodzioch i Ania Serwatka, zajmując miejsce II oraz męska - Szymon Turczyński i Mikołaj Nele, zajmując miejsce I. Pozostałe pary - Sybilla Konarska i Weronika Kowalczyk oraz Szymon Jakubowski i Jakub Bartkowiak - zajęły miejsca III.

Czytaj więcej...

SUKCES SIATKAREK!

Ostatniego dnia lutego w ZSOiZ w Krobi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły drużyny z ZSO w Gostyniu i ZSOiZ w Krobi. Rywalizacja była niezwykle zacięta, żadna z drużyn nie dawała za wygraną. Ostatecznie zwyciężyły dziewczęta z Krobi 3:2. Następny etap rozgrywek, na szczeblu rejonowym odbędzie się 16 marca w naszej szkole. Do rywalizacji przystąpi wówczas pięć drużyn.

Czytaj więcej...

SERCE ZOSTAWIŁY NA PARKIECIE!

Piłka ręczna jest sportem kontaktowym i zespołowym. Nie brakuje więc w nim emocji. Dlatego też w czasie turnieju szczypiornistek w Krobi parkiet hali w ZSOiZ rozgrzany był do czerwoności. Na boisku spotkały się 3 drużyny ze szkół z Pogorzeli, gostyńskiego liceum oraz gospodarze z Krobi.

Czytaj więcej...

SUKCES PIŁKARZY Z ZSOiZ

24 października 2016r. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi kolejny raz był organizatorem Mistrzostw Powiatu Gostyńskiego w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi).

Czytaj więcej...

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

30 września 2016r. w Gostyniu odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZELAJOWE (10x1000m) w ramach LICEALIADY. Naszą szkołę reprezentowała grupa chłopców w składzie: Dominik Jankowiak, Dawid Niedbała, Mikołaj Ceranka, Jakub Danielczyk, Kamil Chlebowski, Norbert Pakosz, Hubert Szymczak, Kamil Tomczak, Rafał Kapała, Marcin Wojtkowiak, Adam Urbański.

Czytaj więcej...

RYWALIZACJA ATLETYCZNA NA SZCZEBLU POWIATU GOSTYŃSKIEGO

26 września 2016r. z samego rana grupa 30 uczniów wraz z opiekunami - p. Marleną Turlińską oraz p. Łukaszem Cebulskim - wyruszyła do Gostynia, aby sprawdzić swoje umiejętności z lekkiej atletyki. Pogoda dopisała, dlatego rywalizacja przebiegła bardzo sprawnie. Młodzież wykazała się dużą aktywnością i wysoką sprawnością fizyczną.

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ