UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 7 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Samorząd

Mamy nowy Samorząd Uczniowski!

 

 Przewodnicząca - Zofia Andrzejewska klasa IIb

sekretarz - Adrian Stachowiak  klasa Ic

 

Członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego:

 

 1. Zuzanna Dolata - Ia
 2. Rozalia Zielińska - Ia
 3. Zuzanna Kowalska - Ib
 4. Natalia Wrońska - Ib
 5. Wiktoria Chuda - Ic
 6. Julia Kasperczak - IIa
 7. Kacper Biernat - IIa
 8. Agata Paikert - IIb
 9. Patrycja Chlebowska - IIc
 10. Sebastian Ciesielski – Iic
 11. Angelika Nowaczyk – IIIc
 12. Kamil Rychlik - IIIc

 

 

POWALCZYMY W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!

18 maja 2017 roku ZSOiZ w Krobi był organizatorem Mistrzostw Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały 4 pary. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Awans uzyskały 2 pary: żeńska - Agnieszka Bodzioch i Ania Serwatka, zajmując miejsce II oraz męska - Szymon Turczyński i Mikołaj Nele, zajmując miejsce I. Pozostałe pary - Sybilla Konarska i Weronika Kowalczyk oraz Szymon Jakubowski i Jakub Bartkowiak - zajęły miejsca III.

Czytaj więcej...

SUKCES SIATKAREK!

Ostatniego dnia lutego w ZSOiZ w Krobi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły drużyny z ZSO w Gostyniu i ZSOiZ w Krobi. Rywalizacja była niezwykle zacięta, żadna z drużyn nie dawała za wygraną. Ostatecznie zwyciężyły dziewczęta z Krobi 3:2. Następny etap rozgrywek, na szczeblu rejonowym odbędzie się 16 marca w naszej szkole. Do rywalizacji przystąpi wówczas pięć drużyn.

Czytaj więcej...

SERCE ZOSTAWIŁY NA PARKIECIE!

Piłka ręczna jest sportem kontaktowym i zespołowym. Nie brakuje więc w nim emocji. Dlatego też w czasie turnieju szczypiornistek w Krobi parkiet hali w ZSOiZ rozgrzany był do czerwoności. Na boisku spotkały się 3 drużyny ze szkół z Pogorzeli, gostyńskiego liceum oraz gospodarze z Krobi.

Czytaj więcej...

SUKCES PIŁKARZY Z ZSOiZ

24 października 2016r. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi kolejny raz był organizatorem Mistrzostw Powiatu Gostyńskiego w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi).

Czytaj więcej...

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

30 września 2016r. w Gostyniu odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZELAJOWE (10x1000m) w ramach LICEALIADY. Naszą szkołę reprezentowała grupa chłopców w składzie: Dominik Jankowiak, Dawid Niedbała, Mikołaj Ceranka, Jakub Danielczyk, Kamil Chlebowski, Norbert Pakosz, Hubert Szymczak, Kamil Tomczak, Rafał Kapała, Marcin Wojtkowiak, Adam Urbański.

Czytaj więcej...

RYWALIZACJA ATLETYCZNA NA SZCZEBLU POWIATU GOSTYŃSKIEGO

26 września 2016r. z samego rana grupa 30 uczniów wraz z opiekunami - p. Marleną Turlińską oraz p. Łukaszem Cebulskim - wyruszyła do Gostynia, aby sprawdzić swoje umiejętności z lekkiej atletyki. Pogoda dopisała, dlatego rywalizacja przebiegła bardzo sprawnie. Młodzież wykazała się dużą aktywnością i wysoką sprawnością fizyczną.

Czytaj więcej...

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ