UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Pierwszy raz „wołali”…

W sobotę - 1 grudnia 2018r. - uczniowie klas wojskowych ZSOiZ w Krobi zostali zaproszeni przez SP3PGS Radio Klub Krobia do wzięcia udziału w zajęciach z łączności. Podczas zajęć poznali podstawy łączności i dowiedzieli się, że istnieją dwa sposoby jej uzyskania. Można samodzielnie rozpocząć wywołanie albo znaleźć gdzieś na paśmie stację, która właśnie woła lub już rozmawia z inną. 

Każdy z uczestników zajęć przeprowadził swoje pierwsze wołanie, podczas którego rozmawiał z ludźmi z całej Polski. Adepci klas wojskowych zdobyli swoje pierwsze kontakty i nie mogą się już doczekać przeprowadzenia następnego QSO (łączności).

radio 1.jpg radio 2.jpg radio 3.jpg radio 4.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ