MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 195 Days

Uczniowie ZSOiZ w Krobi wśród laureatów konkursu…

W sobotę, 5 maja 2018 roku, w ramach „Dni Gostynia 2018”, tradycyjnie już uczniowie ZSOiZ w Krobi wzięli udział w powiatowym konkursie pod hasłem „Wiem więcej o ziemi gostyńskiej”. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Starosta Gostyński Robert Marcinkowski.

Jego organizatorami byli: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu oraz Muzeum w Gostyniu. ZSOiZ w Krobi reprezentowało czworo młodych ludzi, spośród których I miejsce zajęła Martyna Sarbinowska, III – Martyna Cieplik, IV ex aequo: Filip Borowczyk i Mikołaj Piechel. Młodzież wykazała się dużą wiedzą na temat historii i współczesności naszego regionu. Laureatom wręczono dyplomy oraz cenne nagrody książkowe.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

konkurs 1.jpg konkurs 2.jpg konkurs 3.jpg konkurs 4.jpg konkurs 5.JPG konkurs 6.JPG