UA-140650925-1

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 173 Days

POWITALI NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020!

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi z entuzjazmem powitali nowy rok szkolny. Zmęczeni wakacyjnym leniuchowaniem tłumnie zgromadzili się na szkolnym dziedzińcu. Wspomnieniom zdawało się nie być końca.

Szczególnie ciepło przyjęci zostali liczni pierwszoklasiści, których starsi koledzy i wychowawcy otoczyli szczególną opieką. Przed młodymi ludźmi rok pełen wyzwań, ciężkiej pracy, zmagań z lekturami i zawiłościami matematyczno – przyrodniczymi, ale pogodny nastrój towarzyszący zebranym wskazuje, iż nie jest im straszna szkolna rzeczywistość.