UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Sukces Julii!

Julia Polowczyk – uczennica klasy 1c ZSOiZ w Krobi - zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym pod hasłem "Ptaki chronione w Polsce". Julia została nagrodzona za zdjęcie pt. „Łabędź niemy…”. Konkurs ten miał poszerzyć wiedzę przyrodniczą uczniów, zwrócić ich uwagę na chronione i zagrożone gatunki ptaków.

W etapie szkolnym wzięło udział 26 osób, które dostarczyły prace fotograficzne przedstawiające zagrożone ptaki na terenie Wielkopolski. Spośród nich jury wybrało 5 zdjęć, które zostały dostarczone do siedziby "FUNDACJI BIBLIOTEKI EKOLOGICZNEJ" w Poznaniu. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ