^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Moja przygoda z PIT-ami

„Moja przygoda z PIT-ami” – tak zatytułowała swoją pracę konkursową Paulina Krystek, uczennica klasy III Technikum kształcącego w zwodzie technik ekonomista w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi.

Paulina wzięła udział w konkursie „Szybki PIT” ogłoszonym przez Urząd Skarbowy w Gostyniu. Konkurs miał na celu promowanie akcji Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polski zachęcającej do składania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną. Skierowany został do uczniów szkół  Powiatu Gostyńskiego i ogłoszony w dwóch kategoriach: gimnazjaliści mieli wykonać animację komputerową lub klip filmowy, a zadaniem młodzieży szkół średnich była praca pisemna.

Paulina Krystek zdobyła pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbyło się w siedzibie Urzędu Skarbowego w dniu 20 kwietnia 2013r. Konkurencja była duża, więc radość i satysfakcja spora, zarówno dla zwyciężczyni, jak i dla rodziców i nauczycielki, pani Ewy Bajer, która nadzorowała przygotowanie pracy konkursowej. Pani Ewa Bajer twierdzi, że największą zaletą tej pracy są autentyczne doświadczenia autorki w składaniu rocznych zeznań podatkowych własnej rodziny przez Internet oraz podkreślenie zalet tej formy rozliczeń, takich jak szybkość, łatwość, bezpieczeństwo, ochrona środowiska, a przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy.

Gratulujemy sukcesu.

paulina1.JPG paulina2.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ