^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 108 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Ferie zakończone „na wojskowo”

25 stycznia 2013 roku odbyły się XI drużynowe Zawody Strzeleckie. Organizatorem turnieju były: KOR, Urząd Miejski w Krobi i Rada Miejska w Krobi. Zmagania podzielono na trzy etapy. W pierwszym rywalizowały szkoły podstawowe, w drugim etapie gimnazja. Natomiast w trzecim startowały drużyny dorosłych.

  Nasza szkoła wystawiła drużynę składającą się z uczniów klas wojskowych. Mundurowi rywalizowali, między innymi z drużynami: OSP Krobia, Bractwa Kurkowego, Urzędu Miejskiego w Krobi, Klubu Oficerów Rezerwy oraz drużyną radnych z naszej gminy. Oprócz tego była prowadzona klasyfikacja na najlepszego strzelca zawodów. Po zakończeniu zmagań okazało się że nasi „wojskowi” w składzie: Kacper Kulczak, Krzysztof Pokładek, Szymon Kordek i Patryk Bzdęga zajęli trzecie miejsce, a w klasyfikacji na najlepszego strzelca trzecie miejsce  zajął Szymon Kordek.

s01.JPG s05.JPG s07.JPG

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ