WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Ferie zakończone „na wojskowo”

25 stycznia 2013 roku odbyły się XI drużynowe Zawody Strzeleckie. Organizatorem turnieju były: KOR, Urząd Miejski w Krobi i Rada Miejska w Krobi. Zmagania podzielono na trzy etapy. W pierwszym rywalizowały szkoły podstawowe, w drugim etapie gimnazja. Natomiast w trzecim startowały drużyny dorosłych.

Nasza szkoła wystawiła drużynę składającą się z uczniów klas wojskowych. Mundurowi rywalizowali, między innymi z drużynami: OSP Krobia, Bractwa Kurkowego, Urzędu Miejskiego w Krobi, Klubu Oficerów Rezerwy oraz drużyną radnych z naszej gminy. Oprócz tego była prowadzona klasyfikacja na najlepszego strzelca zawodów. Po zakończeniu zmagań okazało się że nasi „wojskowi” w składzie: Kacper Kulczak, Krzysztof Pokładek, Szymon Kordek i Patryk Bzdęga zajęli trzecie miejsce, a w klasyfikacji na najlepszego strzelca trzecie miejsce  zajął Szymon Kordek.

s01.JPG s05.JPG s07.JPG