UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 28 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

XXI Finał WOŚP

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!
22 122,94 zł udało się uzbierać na ternie gminy Krobia podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 13 stycznia. W tym roku WOŚP „ zagrała” pod hasłem „ Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Zebrane środki finansowe przeznaczone zostaną na wsparcie terapii noworodków i niemowląt oraz na wyposażenie w sprzęt oddziałów geriatrycznych i zakładów opiekuńczo – leczniczych.  Podobnie jak w roku ubiegłym, krobski finał przebiegał dwutorowo, a siedzibą sztabu WOŚP był budynek ZSOiZ w Krobi. W różnych miejscach naszej gminy, a także w Sikorzynie i w Pępowie, w którym nie został powołany odrębny sztab WOŚP,  pojawiło się blisko stu wolontariuszy zbierających datki do puszek kwestarskich, w tym: 78 uczniów ZSOiZ w Krobi, 5 uczniów ZSPiG w Krobi, 11 uczniów ZSPiG w Pudliszkach oraz 6 uczniów ZSPiG w Starej Krobi. Z kolei, w krobskim kinie „ Szarotka” zorganizowana została tzw. „impreza towarzysząca”.  W sumie w ramach zorganizowanej imprezy udało się uzbierać 6 531,28 zł. Impreza w kinie „ Szarotka” nie kończyła jednak wielkoorkiestrowego grania. O godz. 19:30 przed krobską remizą odbył się bardzo efektowny pokaz ratownictwa drogowego, który zaprezentowali strażacy z jednostki OSP w Krobi, zaś pół godziny później na krobskim boisku miejskim zapłonęło serce, a w ramach światełka do nieba wystrzelone zostały fajerwerki i wypuszczone świetlne lampiony. W imieniu sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krobi pragniemy podziękować wszystkim osobom, które finansowo i organizacyjnie wsparły XXI Finał WOŚP, przyczyniając się tym samym do poprawy standardów opieki nad noworodkami i niemowlętami oraz seniorami

 Maciej Jakubczak

101.jpg 102.jpg 103.jpg

   Zobacz całą galerię

 

 

 

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ