UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 34 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Otrzęsiny 2012

Dnia 28.11.2012r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, czyli tzw. KOCENIE. Tego dnia grupa uczniów w hawajskich nastrojach wtargnęła na lekcje pierwszaków, malując im kocie wąsy i porywając do auli.

Dnia 28.11.2012r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, czyli tzw. KOCENIE. Tego dnia grupa uczniów w hawajskich nastrojach wtargnęła na lekcje pierwszaków, malując im kocie wąsy i porywając do auli. Tam czekała na nich przemiła niespodzianka, czyli zabawa w teleturniej „Kocham Cię Szkoło”. Nasze kociaki świetnie bawiły się biegając w płetwach, pijąc mleczko, śpiewając i tańcząc. Sprawdzaliśmy także ich umiejętności poprzez takie konkurencje jak: polszczyzna, zakazane słowa i głuchy telefon. Na zakończenie każdy kociak złożył przysięgę i otrzymał dyplom. Wszyscy świetnie się bawili, a pierwszaki na pewno przez długi okres czasu będą wspominać ten dzień.

k11.jpg k5.jpg k6.jpg

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ