WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Otrzęsiny 2012

Dnia 28.11.2012r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, czyli tzw. KOCENIE. Tego dnia grupa uczniów w hawajskich nastrojach wtargnęła na lekcje pierwszaków, malując im kocie wąsy i porywając do auli.

Dnia 28.11.2012r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, czyli tzw. KOCENIE. Tego dnia grupa uczniów w hawajskich nastrojach wtargnęła na lekcje pierwszaków, malując im kocie wąsy i porywając do auli. Tam czekała na nich przemiła niespodzianka, czyli zabawa w teleturniej „Kocham Cię Szkoło”. Nasze kociaki świetnie bawiły się biegając w płetwach, pijąc mleczko, śpiewając i tańcząc. Sprawdzaliśmy także ich umiejętności poprzez takie konkurencje jak: polszczyzna, zakazane słowa i głuchy telefon. Na zakończenie każdy kociak złożył przysięgę i otrzymał dyplom. Wszyscy świetnie się bawili, a pierwszaki na pewno przez długi okres czasu będą wspominać ten dzień.

k11.jpg k5.jpg k6.jpg