UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 33 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Zajęcia w jednostce wojskowej

W piątek 12 października 2012r. uczniowie klas IbL i IIcL o profilu wojskowym wraz opiekunami- p. Włodzimierzem Jurkowskim i p. Maciejem Jakubczakiem i na zajęcia do jednostki wojskowej w Śremie.  

 

W piątek 12 października 2012r. uczniowie klas IbL i IIcL o profilu wojskowym wraz opiekunami- p. Włodzimierzem Jurkowskim i p. Maciejem Jakubczakiem zebrali się przed budynkiem szkoły  i o godzinie 7:45 wyruszyli na zajęcia do jednostki wojskowej w Śremie.

Po dotarciu do Śremu okazało się, że porucznik Chlebowski mimo chłodnego poranka przygotował zajęcia  na dworze.

 Na  początek podzielono nas na trzy grupy. Pierwsza grupa pod okiem instruktora doskonaliła swoje umiejętności z musztry wojskowej. Natomiast dwie pozostałe grupy miały zajęcia z łączności przewodowej i bezprzewodowej.

Po 45 minutach zajęć następowała wymiana grup tak, aby każdy z uczniów miał okazję poćwiczyć musztrę i zapoznać się ze sprzętem łączności polskiego wojska.

Na koniec pożegnaliśmy się z instruktorami i podziękowaliśmy im za zajęcia. Do Krobi wróciliśmy zadowoleni i zmęczeni, ale służba nie drużba i nie możemy się doczekać następnego wyjazdu do Śremu.

w10.jpg w3.jpg w8.jpg

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ