UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 34 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Wszystko co dobre szybko się kończy. Po ponad dwumiesięcznym okresie wakacji trzeba było wrócić do szkoły. W pierwszym dniu roku szkolnego 2012/2013 na placu przed budynkiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi miała miejsce uroczystość jego rozpoczęcia.

Po ponad dwumiesięcznym okresie wakacji trzeba było wrócić do szkoły. W pierwszym dniu roku szkolnego 2012/2013 na placu przed budynkiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi miała miejsce uroczystość jego rozpoczęcia. Wzięli w nim udział nauczyciele i uczniowie. W tym dniu padło wiele miłych słów pod adresem uczniów i nauczycieli, mających dodać im otuchy na rok niosący nowe wyzwania.  Po oficjalnym rozpoczęciu młodzież spotkała się ze swoimi wychowawcami w klasach, dzieląc się wrażeniami z wakacji. Niestety – następne dopiero za 10 miesięcy!

2.jpg 3.jpg 57.jpg 59.jpg 62.jpg 66.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ