WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Wszystko co dobre szybko się kończy. Po ponad dwumiesięcznym okresie wakacji trzeba było wrócić do szkoły. W pierwszym dniu roku szkolnego 2012/2013 na placu przed budynkiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi miała miejsce uroczystość jego rozpoczęcia.

Po ponad dwumiesięcznym okresie wakacji trzeba było wrócić do szkoły. W pierwszym dniu roku szkolnego 2012/2013 na placu przed budynkiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi miała miejsce uroczystość jego rozpoczęcia. Wzięli w nim udział nauczyciele i uczniowie. W tym dniu padło wiele miłych słów pod adresem uczniów i nauczycieli, mających dodać im otuchy na rok niosący nowe wyzwania.  Po oficjalnym rozpoczęciu młodzież spotkała się ze swoimi wychowawcami w klasach, dzieląc się wrażeniami z wakacji. Niestety – następne dopiero za 10 miesięcy!

2.jpg 3.jpg 57.jpg 59.jpg 62.jpg 66.jpg