UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 61 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Matura 2020 inna niż wszystkie!

W tym roku nie kwitną już kasztany, które zawsze towarzyszyły maturzystom. Z powodu pandemii COVID-19 egzaminy zostały przełożone. 8 czerwca maturzyści ZSOiZ w Krobi z wielkim entuzjazmem pojawili się w szkole, aby nareszcie przystąpić do tak długo wyczekiwanego egzaminu z języka polskiego.

Zgodnie z wytycznymi założyli maseczki i rękawiczki, które mogli zdjąć dopiero po zajęciu miejsca. Szkoła zapewniła im komfort pracy, przygotowując sale i ustawiając ławki w bezpiecznych odległościach. Młodzi ludzie zasiedli w nich z uśmiechami na twarzy. W kolejnych dniach będą zdawać egzaminy z matematyki, języków obcych i wybranych przez siebie przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Życzymy im 100% z wszystkich przedmiotów na świadectwach maturalnych!

matura 01.JPG matura 02.JPG matura 03.JPG matura 04.JPG matura 05.JPG matura 06.JPG matura 07.JPG matura 08.JPG matura 09.JPG matura 10.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ