UA-140650925-1

Znak Jakości Szkoły 2020

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 189 Days

Ferie na sportowo!

Szczypiornistki ZSOiZ w Krobi nie próżnowały w czasie ferii. 30 stycznia zagrały bowiem w turnieju piłki ręcznej dziewcząt o PUCHAR DYREKTORA  ZSOiZ w Pogorzeli. Dziewczyny stanęły na podium, zajmując trzecie miejsce. Każda zawodniczka otrzymała  medal i dyplom dla szkoły. Gratulujemy!

Turniej P 1.jpg Turniej P 2.jpg Turniej P 3.jpg Turniej P 4.jpg Turniej P 5.jpg Turniej P 6.jpg Turniej P 7.jpg Turniej P 8.jpg Turniej P 9.jpg