UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 107 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Rozpoczęło się wielkie odliczanie…

Na dzień 17 stycznia 2020 roku uczniowie klas maturalnych ZSOiZ w Krobi – IIIaL, IIIbL i IVc - czekali od dawna. Przygotowania do studniówki trwały już od kilku miesięcy. Uroczystości rozpoczęły się przemówieniami, podziękowaniami ze strony maturzystów dla wychowawców, grona pedagogicznego i innych zgromadzonych osób, które wspierają szkołę.

W końcu padły słowa: „Poloneza czas zacząć”. Trema tancerzy osiągnęła apogeum, jednak mimo to z każdym krokiem było coraz lepiej. Tym oto dostojnym tańcem rozpoczęty został wyjątkowy wieczór. Znalazł się również czas dla fotoreporterów. Śmiechom i oryginalnym układom tanecznym nie było końca. Wszyscy zdali egzamin z tańca na 100%! Podobnych wyników życzymy im w maju!

studniowka 01.jpg studniowka 03.jpg studniowka 05.jpg studniowka 06.jpg studniowka 10.jpg studniowka 11.jpg studniowka 12.jpg studniowka 14.jpg studniowka 15.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ