UA-140650925-1

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 101 Days

Radość serca

Radość serca, wyrażona w pięknie kartek świątecznych, to efekt XIV Szkolnego Konkursu na Kartkę Świąteczną. Młodzież naszego Zespołu po raz kolejny pokazała swój talent oraz wykazała się dużym poczuciem estetyki. Wybór najlepszych prac okazał się bardzo trudny, jury konkursowe przyznało nagrody i wyróżnienia:

• nagroda główna:

-         Agnieszka Klemens

-         nagroda: Olga Maciejewska

-         Jakub Nowak

• wyróżnienie:

-         Maria Kubiak

-         Julia Łysikowska

-         Weronika Marcinkowska

-         Anna Rejek.

Efekty pracy można podziwiać na wystawie pokonkursowej w bibliotece szkolnej. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.

kartka 1.jpg kartka 2.jpg kartka 3.jpg kartka 4.jpg kartka 5.jpg kartka 6.jpg kartka 7.jpg kartka 8.jpg kartka 9.jpg