UA-140650925-1

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 141 Days

Tym razem kondycja i czarna taktyka

16 listopada uczniowie klas wojskowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi po raz drugi wzięli udział w ćwiczeniach Wojsk Obrony Terytorialnej. Tym razem w Włościejewkach - na terenie obiektu European Security Academy - doskonalono kondycję, czarną taktykę, zjazd na linie ze śmigłowca oraz sprowadzenie śmigłowców do lądowania.

Na przyszłych żołnierzach bardzo duże wrażenie zrobiła możliwość obserwowania ćwiczeń czarnej taktyki w obiekcie o wymownej nazwie Mogadisz. Oprócz taktyki w obszarze zurbanizowanym można było sprawdzić swoją kondycję podczas ćwiczeń opartych na elementach crossfitu.   Ogromnym zainteresowaniem cieszył się zjazd na linie ze śmigłowca. Dobra pogoda i intensywność zajęć sprawiły, że czas upłynął niezwykle szybko, a  grochówka smakowała niesamowicie. Młodzi adepci klas mundurowych już czekają na kolejny udział w ćwiczeniach, bo to lubią najbardziej.