UA-140650925-1

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 141 Days

Sukces Julii!

Julia Polowczyk – uczennica klasy 1c ZSOiZ w Krobi - zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym pod hasłem "Ptaki chronione w Polsce". Julia została nagrodzona za zdjęcie pt. „Łabędź niemy…”. Konkurs ten miał poszerzyć wiedzę przyrodniczą uczniów, zwrócić ich uwagę na chronione i zagrożone gatunki ptaków.

W etapie szkolnym wzięło udział 26 osób, które dostarczyły prace fotograficzne przedstawiające zagrożone ptaki na terenie Wielkopolski. Spośród nich jury wybrało 5 zdjęć, które zostały dostarczone do siedziby "FUNDACJI BIBLIOTEKI EKOLOGICZNEJ" w Poznaniu. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!