UA-140650925-1

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 47 Days

Wakacje przed nimi!

To już naprawdę koniec zmagań ze szkolną rzeczywistością! No… przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące. Niesamowity blask radości widniał w oczach uczniów ZSOiZ w Krobi, kiedy odbierali świadectwa z rąk swoich wychowawców. Wyróżnieni usłyszeli zasłużone gratulacje i odebrali nagrody.

Podziękowania natomiast powędrowały w stronę nauczycieli i wychowawców. Najlepsi uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0, odebrali stypendia naukowe. Tego właśnie dnia młodzi ludzie pożegnali też księdza Przemysława Wilka, który zmienia parafię. Młodzież usłyszała życzenia dotyczące bezpiecznych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji, które powinny stać się bodźcem do owocnej pracy od września.

DROGA MŁODZIEŻY! Zrealizujcie swoje plany i marzenia! Korzystajcie z gorącego słońca, chwytajcie ciepły wiatr w żagle, delektujcie się dobrą książką i pamiętajcie, że „wakacje są od tego, aby bawić się na całego”, ale potem niczego nie żałować!