UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 97 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

NIECODZIENNA LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

4 czerwca w ZSOiZ w Krobi pojawili się niezwykli goście - Mara z Portugalii i Hilal z Turcji, które przyjechały z Centrum Aktywności Twórczej w Lesznie, gdzie mieszkają od kilku miesięcy i spotykają się z uczniami, aby wspólnie poznawać różnorodność kulturową krajów Europy oraz doskonalić język angielski.

Uczniowie klas I i II językowej z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w niecodziennej lekcji. Mara i Hilal zaproponowały im szereg zadań, które pozwoliły zmniejszyć barierę językową, a także rozwinąć umiejętność współpracy z innymi. Zajęcia rozpoczęły się od energizera, czyli krótkiej zabawy, która pozwoliła uzyskać dużo pozytywnej energii. Następnie - poprzez wzajemne poznawanie się, krótkie rozmowy w parach na temat wakacji i podróżowania po różnych europejskich krajach – uczniowie dotarli do ostatniego zadania, jakim był “marshmallow challenge”.

Uczestnicy tej niezwykłej lekcji języka angielskiego zgodnie stwierdzili, że nie mogą się już doczekać kolejnych spotkań.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ