UA-140650925-1

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

PROMUJEMY TRANSPLANTACJĘ - HAPPENING

21 marca - podczas szkolnych obchodów Pierwszego Dnia Wiosny - został zorganizowany happening ulicami Krobi, w czasie którego uczniowie ZSOiZ promowali transplantację.

Przedstawiciele każdej klasy maszerowali, niosąc przygotowany wcześniej transparent, głoszący hasła związane z przeszczepem narządów. Chcąc zwrócić uwagę mieszkańców, używali wuwuzeli oraz syreny strażackiej. Tuż przed zakończeniem przemarszu, uczestniczki projektu wraz z opiekunami udały się do Urzędu Miejskiego w Krobi, gdzie spotkały się z zastępcą burmistrza – panem Michałem Listwoniem - z którym przeprowadziły owocną rozmowę dotyczącą promowania transplantacji w gminie Krobia.