UA-140650925-1

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Wiosenny powiew radości!

Jak co roku - 21 marca - uczniowie ZSOiZ w Krobi uroczyście powitali wiosnę. Oczywiście na wesoło! Nie uczestniczyli tego dnia w tradycyjnych zajęciach. Mogli natomiast obejrzeć w kinie film pt. “Córka trenera”. Po seansie - spacerem – z transparentami promującymi transplantację - udali się do szkoły na krótki apel, przygotowany specjalnie na tę okazję.

W tym roku mogli obejrzeć serię scenek kabaretowych, które prezentowały m. in. szkołę w krzywym zwierciadle. Wzięli też udział w przeróżnych konkurencjach, w czasie których klasy rywalizowały o miano najlepiej śpiewającej i najdokładniej znającej tajniki szkoły. Śmiechu  nie brakowało! Wszystkie klasy zasłużyły na głośne oklaski publiczności. I takim oto miłym akcentem uczniowie ZSOiZ powitali wiosnę 2019!