UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 26 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Wiosenny powiew radości!

Jak co roku - 21 marca - uczniowie ZSOiZ w Krobi uroczyście powitali wiosnę. Oczywiście na wesoło! Nie uczestniczyli tego dnia w tradycyjnych zajęciach. Mogli natomiast obejrzeć w kinie film pt. “Córka trenera”. Po seansie - spacerem – z transparentami promującymi transplantację - udali się do szkoły na krótki apel, przygotowany specjalnie na tę okazję.

W tym roku mogli obejrzeć serię scenek kabaretowych, które prezentowały m. in. szkołę w krzywym zwierciadle. Wzięli też udział w przeróżnych konkurencjach, w czasie których klasy rywalizowały o miano najlepiej śpiewającej i najdokładniej znającej tajniki szkoły. Śmiechu  nie brakowało! Wszystkie klasy zasłużyły na głośne oklaski publiczności. I takim oto miłym akcentem uczniowie ZSOiZ powitali wiosnę 2019!

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ