UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 201 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

PROMUJEMY TRANSPLANTACJĘ C.D.!

Uczniowie ZSOiZ w Krobi - zaangażowani w kampanię “Drugie życie” - kontynuują promocję transplantacji, w związku z czym przygotowali wystawę, prezentującą stanowisko religii katolickiej, związane z przeszczepianiem narządów. Można ją oglądać przez tydzień - od 22 lutego - w kościele pw. św. Mikołaja w Krobi.

Wystawa - oprócz ogólnego stanowiska religii, opinii osób związanych z Kościołem czy fragmentów dokumentów dotyczących transplantacji - prezentuje także prace uczniów, które promują dawstwo narządów. W związku z tą formą promocji transplantacji, uczniowie po mszach świętych niedzielnych (24.02), w czasie których również został przybliżony temat transplantacji, rozdawali oświadczenia woli. Ułatwią one naszym najbliższym podjęcie decyzji o oddaniu narządów.

transplantacja 1.jpg transplantacja 2.jpg transplantacja 3.jpg transplantacja 4.jpg transplantacja 5.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ