UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 26 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

SUKCES KLAUDII I PATRYKA

Uczniowie klas IIaL i IIbL – Klaudia Przybył i Patryk Dupiczak - zajęli trzecie miejsca w XIV EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNEGO pod hasłem „DIALOG Z RZECZYWISTOŚCIĄ”, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyniu.

Praca Klaudii została nagrodzona w kategorii: dzieło plastyczne. Patryk natomiast zachwycił jury swoimi fotografiami. Serdecznie gratulujemy laureatom – niezwykle utalentowanym młodym artystom. Życzymy kolejnych sukcesów!

foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg foto4.jpg foto5.jpg foto6.jpg foto7.jpg foto8.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ