UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 33 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

PROMUJEMY TRANSPLANTACJĘ!

13 stycznia 2019 roku - podczas krobskiego 27. Finału WOŚP - uczniowie ZSOiZ w Krobi, zaangażowani w Kampanię „Drugie życie”, promowali transplantację.

Promocję rozpoczęto krótką scenką przedstawiającą historię kobiety oczekującej na przeszczep, a także ogromną zmianę, jaka zaszła w jej życiu po transplantacji.

Następnie zebrani goście mogli obejrzeć prezentację i usłyszeć prelekcję, podczas której uczennice opowiadały m.in. o tym, jakie etapy muszą nastąpić, zanim dojdzie do przeszczepu oraz jakie stanowisko dotyczące transplantacji prezentują różne religie. Dziewczyny odpowiedziały na pytania związane z transplantologią.

Przez cały czas trwania finału uczennice rozdawały zainteresowanym OŚWIADCZENIA WOLI, które podpisane przez posiadacza, są nieformalnym wyrażeniem zgody na pobranie narządów po śmierci. W holu kina było też stoisko, przy którym dziewczyny wraz z opiekunkami starały się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania zadawane przez przybyłych gości. Zebrani mogli także podziwiać plakaty, promujące transplantację, wykonane przez uczniów ZSOiZ w Krobi.

 

 

WOSP 1.JPG WOSP 2.JPG WOSP 3.JPG WOSP 4.jpg WOSP 5.jpg WOSP 6.jpg WOSP 7.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ