MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 140 Days

SUKCES PIŁKAREK Z ZSOiZ W KROBI!

30 listopada 2018 roku w LO im. Ziemi Gostyńskiej odbył się Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Zostały na niego zaproszone reprezentacje wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gostyńskiego. Piłkarki z ZSOiZ w Krobi wywalczyły pierwsze miejsce, wygrywając z ZSR w Grabonogu 1:0, z ZSOiZ w Pogorzeli 1:0, z ZSZ w Gostyniu 3:0 oraz z LO w Gostyniu 5:1.

Skład zwycięskiej drużyny:

Chuda Izabela, Konczewicz Zofia, Kręgielczak Zofia, Łyszczak Wiktoria, Nowak Zuzanna, Piotrowiak Patrycja, Podworska Wiktoria i Wajszczak Wiktoria.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!