UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 215 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

JUŻ NIE SĄ KOTAMI...

Każdy pierwszoklasista ZSOiZ w Krobi może być pewien, że któregoś dnia przestanie być "kotem". Zważywszy na to, że od 1 września minęło sporo czasu, nadeszła chwila, by oficjalnie przyjąć do społeczności szkolnej kolejny rocznik. 


Piątek - 16 listopada - był swoistym świętem dla pierwszaków, którzy tego dnia chodzili korytarzami z wymalowanymi na twarzach wąsami. Niektórzy z nich musieli mieć je poprawione pisakiem, bo z niewyjaśnionych przyczyn kredka zmywała się za szybko. Na jednej z lekcji uczniowie wszystkich pięciu klas pierwszych zgromadzili się w auli, gdzie oprócz złożenia przyrzeczenia, czekało na nich 8 konkurencji. Pierwszoklasiści m. in. mruczeli na drabinie, ubijali białko, pili mleko, a także rysowali portrety swoich wychowawców. Tradycyjnie już odbył się pokaz mody, podczas którego chłopcy przebierali się w damskie stroje. Po każdej konkurencji zwycięska klasa otrzymywała 10 pkt., a w ostatecznym rozrachunku najlepszą okazała się klasa 1bL.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ