UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 7 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Uczennice ZSOiZ w Krobi znalazły się na dwóch stopniach podium!

Tegoroczna gra miejska pod hasłem „Gdyby nie Oni, nie byłbyś tu!” odbyła się 11 listopada 2018r. Odnosiła się do dwóch bardzo ważnych wydarzeń - 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz Powstania Wielkopolskiego. Fabuła gry - jak co roku - była ciekawa i dostarczała wiele rozrywki.

W wyniku cyberataku, w rękach przestępców znalazła się maszyna, która umożliwiała podróż w czasie. Przestępcy zażądali za nią 10 mld euro. W razie gdyby ich polecenie nie zostało wykonane, Polska straciłaby niepodległość. Uczestnicy musieli się zmierzyć z takimi wyzwaniami, jak strzelanie na strzelnicy, szukanie pocisków za pomocą wykrywacza metalu czy krzyżówka sprawdzająca ich wiedzę. Trwało to kilka godzin i nie sprawiało drużynom zbyt wiele problemów.

 

W tym roku wygrały „Papieżyce” (Sandra Zwierzycka, Julia Gubańska, Martyna Urbaniak i Wiktoria Pautrzak), drugie miejsce zajęły dziewczyny, które wykonywały zadania jako „Kochankowie gwiezdnej przestrzeni” (Anastazja Podgórska, Joanna Olejniczak, Sandra Chudy i Julia Ostaszewska), na trzecim miejscu uplasowała się drużyna o nazwie „Destiny”. Wszyscy uczestnicy spędzili bardzo miłe popołudnie i zapewne nie mogą doczekać się następnej gry miejskiej.

 

 

 

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ