UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI

14 listopada 2018 odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu “Szkoła czyta dzieciom po angielsku”.  Uczennice ZSOiZ - drugiej klasy językowej - Julia Michalska i Zofia Hałas - wybrały się do Przedszkola Samorządowego “Pod Świerkami”, aby tam uczyć młodszych kolegów i koleżanki angielskich słówek.

W zajęciach wzięło udział 24 przedstawicieli grupy “Biedronki”. Ćwiczenia przeprowadzone w formie zabaw zaangażowały dzieci, które z ochotą wykonywały polecenia. Zaprezentowana bajka i piosenki ułatwiły zapamiętanie nowych wyrazów, a przy okazji sprawiły wiele 

radości. „Biedronki” były zachwycone i oznajmiły, że chętnie wezmą udział w kolejnych zajęciach. Dla licealistek również było to bardzo miłe doświadczenie i mają nadzieję na kontynuację współpracy!

 

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ