MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 140 Days

SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI

14 listopada 2018 odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu “Szkoła czyta dzieciom po angielsku”.  Uczennice ZSOiZ - drugiej klasy językowej - Julia Michalska i Zofia Hałas - wybrały się do Przedszkola Samorządowego “Pod Świerkami”, aby tam uczyć młodszych kolegów i koleżanki angielskich słówek.

W zajęciach wzięło udział 24 przedstawicieli grupy “Biedronki”. Ćwiczenia przeprowadzone w formie zabaw zaangażowały dzieci, które z ochotą wykonywały polecenia. Zaprezentowana bajka i piosenki ułatwiły zapamiętanie nowych wyrazów, a przy okazji sprawiły wiele

radości. „Biedronki” były zachwycone i oznajmiły, że chętnie wezmą udział w kolejnych zajęciach. Dla licealistek również było to bardzo miłe doświadczenie i mają nadzieję na kontynuację współpracy!