UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

ŚLUBOWANIE KLASY O PROFILU MUNDUROWYM

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w całym kraju odbywały się liczne uroczystości patriotyczne. Tak też było i w ZSOiZ w Krobi. Uroczysty apel rozpoczął się ślubowaniem, które złożyli uczniowie klasy I o profilu mundurowym.

Następnie cała społeczność szkolna - o godz. 11:11 - w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Rekord dla Niepodległej’’ - wspólnie odśpiewała ,,Mazurka Dąbrowskiego’’. W czasie akademii młodzież wspominała historię i pełną poświęcenia walkę narodu polskiego o wolność. Apel zakończył się prezentacją, ukazującą piękno wolnej Polski, w której dziś żyjemy, uczymy się i pracujemy.

GALERIA

 

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ