UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 221 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Z wizytą u młodszych kolegów…

   100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków. Z tejże okazji - 13 listopada 2018r. - w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu odbyła się uroczysta akademia, na którą zaproszone zostały dwie klasy o profilu wojskowym z ZSOiZ im. Ziemi Krobskiej w Krobi.

W czasie uroczystości odśpiewano wiele patriotycznych pieśni oraz przedstawiono fragmenty „Pana Tadeusza’’ Adama Mickiewicza. Przedstawiciele klasy mundurowej zaprezentowali zebranym uczestnikom akademii elementy musztry oraz kilka chwytów z samoobrony. Na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć również wspólnie odśpiewanego Mazurka Dąbrowskiego

wojsko 1.jpg wojsko 2.jpg wojsko 3.jpg wojsko 4.jpg wojsko 5.jpg wojsko 6.jpg wojsko 7.jpg wojsko 8.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ