MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 140 Days

Wielki sukces Agnieszki!

Agnieszka Klemens, uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi, może pochwalić się wielkim sukcesem – zajęła I miejsce w finale Powiatowego Konkursu Historycznego POLONIA RESTITUTA – Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Finał konkursu odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu 30 października 2018 roku. Wzięło w nim udział 14 uczniów z 3 szkół powiatu gostyńskiego. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej reprezentowało 5 uczniów: Miłosz Chudziński, Martyna Cieplik, Agnieszka Klemens, Mikołaj Piechel i Martyna Sarbinowska.

Zmagania konkursowe polegały na rozwiązaniu testu historycznego. 8 listopada 2018 – w Auli ZSO wręczono nagrody laureatom, a wszyscy uczestnicy otrzymali  pendrive’y z okolicznościowym nadrukiem, ufundowane przez samorządy gminne powiatu gostyńskiego. Organizatorami konkursu byli: ZSO Gostyń i Muzeum w Gostyniu.

Agnieszce gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy kolejnych sukcesów.