UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 33 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Wielki sukces Agnieszki!

Agnieszka Klemens, uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi, może pochwalić się wielkim sukcesem – zajęła I miejsce w finale Powiatowego Konkursu Historycznego POLONIA RESTITUTA – Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Finał konkursu odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu 30 października 2018 roku. Wzięło w nim udział 14 uczniów z 3 szkół powiatu gostyńskiego. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej reprezentowało 5 uczniów: Miłosz Chudziński, Martyna Cieplik, Agnieszka Klemens, Mikołaj Piechel i Martyna Sarbinowska.

Zmagania konkursowe polegały na rozwiązaniu testu historycznego. 8 listopada 2018 – w Auli ZSO wręczono nagrody laureatom, a wszyscy uczestnicy otrzymali  pendrive’y z okolicznościowym nadrukiem, ufundowane przez samorządy gminne powiatu gostyńskiego. Organizatorami konkursu byli: ZSO Gostyń i Muzeum w Gostyniu.

Agnieszce gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

    

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ