UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 7 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Inauguracja kampanii “Drugie życie”

26 października 2018 roku dziewczyny z ZSOiZ w Krobi wzięły udział w inauguracji kampanii pod hasłem “Drugie życie”. Natalia Kempa, Agata Paikert i Zofia Andrzejewska pod opieką pani Emilii Śniegockiej pojechały do Poznania. Czekało tam na nie pierwsze zadanie, jakim była gra miejska.

Podczas zabawy odwiedziły kilka miejsc, gdzie spotkały ludzi w różny sposób związanych z transplantologią, którzy pomogli im obalić dotyczące jej mity. Dowiedziały się m.in., że transplantację można przeprowadzić kilkakrotnie, a także, że życie po przeszczepie jest nowym, lepszym życiem. Następnym punktem była konferencja, która odbyła się w sali sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego. Miały okazję poznać ludzi po przeszczepie i ich historie, a także medyczne i prawne aspekty transplantacji oraz stanowisko różnych religii wobec tej metody leczenia. Na koniec otrzymały pakiety, które pomogą im promować transplantację w środowisku lokalnym. Dziewczyny wróciły do Krobi z uśmiechami na twarzach oraz głowami pełnymi wiedzy i pomysłów na przeprowadzenie akcji.

drugie zycie 1.jpg drugie zycie 2.jpg drugie zycie 3.jpg drugie zycie 4.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ