UA-140650925-1

Znak Jakości Szkoły 2020

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

Kolejna wizyta w Śremie

Dnia 19 października klasy wojskowe – IbL i IIaL – wyjechały do  6 batalionu chemicznego Sił Powietrznych w Śremie. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach, w czasie których poznali zasady posługiwania się odzieżą ochronną L-2, maskami przeciwgazowymi  MP-6 oraz sprzętem do wykrywania skażeń.

Podczas ćwiczeń młodzi adepci klas wojskowych nauczyli się, jak prawidłowo ubrać odzież ochronną L-2 oraz maski MP-6. Uczniowie zgodnie przyznali, że już czekają na powrót do JW w Śremie.

wojsko 1.jpg wojsko 2.jpg wojsko 3.jpg wojsko 4.jpg wojsko 5.jpg wojsko 6.jpg wojsko 7.jpg wojsko 8.jpg