UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Wyruszyli na podbój stolicy…

Młodzież ZSOiZ w Krobi już po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskim projekcie pod hasłem "Postaw na Słońce", związanym z odnawialnymi źródłami energii. Uczniowie – kierowani przez panią Magdalenę Nowak – przez kilka miesięcy pracowali nad zadaniami, które wyznaczył im organizator konkursu.

Głównym celem całego przedsięwzięcia było rozpowszechnienie wiedzy wśród lokalnych mieszkańców  na tematy związane z  OZE oraz fotowoltaiką. Ostatecznie grupa koRalE ukończyła ogólnopolski konkurs na 3 miejscu (w pierwszym i drugim etapie), dzięki czemu otrzymała zaproszenie do placówki Ministerstwa Środowiska w Warszawie na oficjalną galę wręczenia nagród. 12 października młodzież wyruszyła na "podbój stolicy". Pogoda dopisała laureatom, dlatego przy okazji pobytu tam, odwiedzili Pola Mokotowskie, Starówkę oraz oczywiście budynek Ministerstwa Środowiska. Grupa miała okazję posłuchać też kilku ciekawych koncertów, które w tym czasie odbywały się na Starym Mieście. Cała podróż przebiegła w miłej atmosferze. Wszyscy z uśmiechem na twarzy wspominają ten wyjazd. Mamy nadzieję, że projekt "Postaw na Słońce" stanie się już tradycją kultywowaną przez uczniów ZSOiZ w Krobi. 

 

Uczestnicy konkursu:

 

Mateusz Andrzejewski

Martyna Cieplik

Katarzyna Dykcik

Dominik Jankowiak

Maria Konczewicz

Adrianna Lira 

Natalia Polańska 

Martyna Sarbinowska

Estera Szafrańska

Wiktoria Wajszczak

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ