MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 172 Days

Przedszkolaki w ZSOiZ w Krobi

3 października 2018 roku Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych odwiedzili nasi młodsi koledzy i koleżanki z Przedszkola Samorządowego “Pod Świerkami”. Spotkanie odbyło się w ramach projektu pod hasłem “Cała szkoła czyta dzieciom po angielsku", który jest realizowany w formie zajęć przygotowywanych przez licealistów dla przedszkolaków.

Dwadzieścioro czworo dzieci miało okazję zasiąść w szkolnych ławkach i uczestniczyć w lekcji języka angielskiego, przygotowanej i przeprowadzonej przez uczennice drugiej klasy językowej liceum - Julię Michalską i Zosię Hałas. Przedszkolaki z chęcią angażowały się w przygotowane ćwiczenia i zabawy. Poznały nowe słówka, zaśpiewały piosenkę i wysłuchały bajki. Mamy nadzieję, że dobrze nas zapamiętały i będziemy mieli okazję jeszcze się razem pouczyć. Być może za kilka lat to oni zajmą nasze miejsca w klasach!