UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 28 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Przedszkolaki w ZSOiZ w Krobi

3 października 2018 roku Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych odwiedzili nasi młodsi koledzy i koleżanki z Przedszkola Samorządowego “Pod Świerkami”. Spotkanie odbyło się w ramach projektu pod hasłem “Cała szkoła czyta dzieciom po angielsku", który jest realizowany w formie zajęć przygotowywanych przez licealistów dla przedszkolaków.

Dwadzieścioro czworo dzieci miało okazję zasiąść w szkolnych ławkach i uczestniczyć w lekcji języka angielskiego, przygotowanej i przeprowadzonej przez uczennice drugiej klasy językowej liceum - Julię Michalską i Zosię Hałas. Przedszkolaki z chęcią angażowały się w przygotowane ćwiczenia i zabawy. Poznały nowe słówka, zaśpiewały piosenkę i wysłuchały bajki. Mamy nadzieję, że dobrze nas zapamiętały i będziemy mieli okazję jeszcze się razem pouczyć. Być może za kilka lat to oni zajmą nasze miejsca w klasach!

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ