UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 28 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Długo wyczekiwany czas podróży...

Trzeci tydzień września klasy drugie liceum oraz technikum ZSOiZ w Krobi spędziły na „ZIELONEJ SZKOLE”. Wyjazd ten dostarczył nam niesamowitych wrażeń, a także był okazją do zdobywania wiedzy w sposób inny niż zawsze.

Swoją małą podróż rozpoczęliśmy od zwiedzenia przepięknego, zabytkowego miasta, jakim jest Kraków.

W kolejnych dniach wyruszyliśmy na górskie szlaki, dzięki czemu mogliśmy podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy. Dotarliśmy na Rusinową Polanę i zdobyliśmy szczyt Gęsiej Szyi. Jedna z grup odwiedziła Dolinę Kościeliską, a druga powędrowała w kierunku Czarnego Stawu Gąsienicowego. Chwilą odpoczynku po wędrówkach był spływ Dunajcem, podczas którego mogliśmy zobaczyć, co słychać u naszych sąsiadów - Słowaków, a także poznać odpowiedzi na flisackie zagadki.

Przez cały czas towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. Humor dopisywał zarówno nauczycielom jak i uczniom.

“ZIELONA SZKOŁA” wpisała się na listę cudownych i niezapomnianych chwil.

zs 1.JPG zs 2.JPG zs 3.JPG zs 4.JPG zs 5.JPG zsz .jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ