MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 224 Days

SKĄPANI W SŁOŃCU POWITALI NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019!

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi z entuzjazmem powitali nowy rok szkolny. Zmęczeni wakacyjnym leniuchowaniem tłumnie zgromadzili się na szkolnym dziedzińcu. Letnim opowieściom i wspomnieniom zdawało się nie być końca.

Szczególnie ciepło przyjęci zostali pierwszoklasiści, których starsi koledzy i wychowawcy otoczyli szczególną opieką. Przed młodymi ludźmi rok pełen wyzwań, ciężkiej pracy, zmagań z lekturami i zawiłościami matematyczno – przyrodniczymi, ale pogodny nastrój towarzyszący zebranym wskazuje, iż nie jest im straszna szkolna rzeczywistość.