MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 170 Days

Wakacji nadszedł czas!

To już naprawdę koniec zmagań ze szkolną rzeczywistością! No… przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące. Niesamowity blask radości widniał w oczach uczniów ZSOiZ w Krobi, kiedy odbierali świadectwa z rąk swoich wychowawców. Wyróżnieni usłyszeli zasłużone gratulacje i odebrali nagrody.

Podziękowania natomiast powędrowały w stronę nauczycieli i wychowawców. Najlepsi uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0, odebrali stypendia naukowe. Tego właśnie dnia młodzi ludzie pożegnali też panie: Ewę Bajer i Jolantę Lis, które odeszły na zasłużoną emeryturę. Młodzież usłyszała życzenia dotyczące bezpiecznych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji, które powinny stać się bodźcem do owocnej pracy od września.

DROGA MŁODZIEŻY! Zrealizujcie swoje plany i marzenia! Korzystajcie z gorącego słońca, chwytajcie ciepły wiatr w żagle, delektujcie się dobrą książką i pamiętajcie, że „wakacje są od tego, aby bawić się na całego”, ale potem niczego nie żałować!