UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

WALCZYLI W FINALE XIX WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKO-WEJ CHŁOPCÓW

Uczniowie ZSOiZ w Krobi - Szymon Turczyński i Mikołaj Nele – po wygranych eliminacjach powiatowych oraz rejonowych, stanęli w szranki Finału Wojewódzkiego w plażowej piłce siatkowej. Turniej finałowy rozegrano 12 czerwca br. we Wrzesińskich Obiektach Sportowo – Rekreacyjnych. Do rozgrywek stawiło się 16 drużyn wyłonionych z 7 rejonów województwa wielkopolskiego.

Zawody zainaugurowane zostały uroczystym otwarciem w obecności zaproszonych gości: Prezesa Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” Z. Urbańczyka, Naczelnika Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Wrzesińskiego S. Tomczaka i Prezesa pierwszoligowego KS APP Września R. Wardaka. Uzupełnieniem licznej grupy gości była przebywająca na widowni młodzież szkolna oraz pozostali sympatycy siatkówki. Duet z ZSOiZ w Krobi przegrał pierwszy mecz z reprezentacją szkoły z Konina, drugi z zawodnikami ze Śremu wygrał. Trzecie starcie - z gospodarzami - niestety zakończyło się porażką. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i stały na wysokim sportowym poziomie. Ostatecznie zawodnicy z Krobi uplasowali się na dziewiątej  pozycji w województwie wielkopolskim. Występ duetu i zajęte przez nich miejsce należy uznać za sukces, biorąc pod uwagę dużą konkurencję siatkarską (Września, Konin, Poznań i Kalisz).

siata 1.jpg siata 2.jpg siata 3.jpg siata 4.jpg siata 5.jpg siata 6.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ