UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 28 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Uczniowie ZSOiZ w Krobi wśród laureatów konkursu…

W sobotę, 5 maja 2018 roku, w ramach „Dni Gostynia 2018”, tradycyjnie już uczniowie ZSOiZ w Krobi wzięli udział w powiatowym konkursie pod hasłem „Wiem więcej o ziemi gostyńskiej”. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Starosta Gostyński Robert Marcinkowski.

Jego organizatorami byli: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu oraz Muzeum w Gostyniu. ZSOiZ w Krobi reprezentowało czworo młodych ludzi, spośród których I miejsce zajęła Martyna Sarbinowska, III – Martyna Cieplik, IV ex aequo: Filip Borowczyk i Mikołaj Piechel. Młodzież wykazała się dużą wiedzą na temat historii i współczesności naszego regionu. Laureatom wręczono dyplomy oraz cenne nagrody książkowe.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

konkurs 1.jpg konkurs 2.jpg konkurs 3.jpg konkurs 4.jpg konkurs 5.JPG konkurs 6.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ