^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 146 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

To dopiero koniec początku życiowej wędrówki…

Tymi właśnie słowami tegoroczni absolwenci ZSOiZ w Krobi pożegnali mury swej szkoły, kończąc w niej edukację. Jak na maturzystów przystało – w sposób niezwykle uroczysty i dojrzały - rozstali się. Były kwiaty, łzy wzruszenia, podziękowania dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli.

Młodzi absolwenci z dumą odebrali świadectwa i nagrody za naukę, zaangażowanie w życie szkoły, środowiska lokalnego i osiągnięcia sportowe. Dumni rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Młodsi koledzy życzyli absolwentom powodzenia w czasie majowych zmagań egzaminacyjnych. Wręczyli im też piękne róże, które tradycyjnie już powędrowały ku niebu w czasie nostalgicznych piosenek. Teraz pozostało tylko odliczanie dni i godzin do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu – do matury. Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy stuprocentowych wyników na świadectwach.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ