UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Apel pamięci!

13 kwietnia 2018r. w auli ZSOiZ w Krobi odbył się uroczysty apel upamiętniający 78. rocznicę Zbrodni Katyńskiej oraz 96 ofiar katastrofy samolotu prezydenckiej delegacji. Uczniowie klas I technikum i II licealnych przedstawili najważniejsze informacje o losach ponad 21 tysięcy polskich jeńców: oficerów wojska polskiego II RP i straży granicznej, lekarzy, nauczycieli, policjantów i duchownych, na których z woli Stalina wykonano wyrok śmierci w 1940r

.

Montaż poetycko-muzyczny został wzbogacony o fragmenty filmu „Katyń" Andrzeja Wajdy, zdjęcia oraz zachowane listy polskich żołnierzy i ich rodzin. Uczniowie w dużym skupieniu wysłuchali także pieśni oraz tekstów współczesnych poetów. Ciekawa scenografia dodatkowo wzmocniła walory artystyczne uroczystości.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ