UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Witaj Wiosno!

Jak co roku - 21 marca - uczniowie ZSOiZ w Krobi uroczyście powitali wiosnę. Oczywiście na wesoło! Nie uczestniczyli tego dnia w tradycyjnych zajęciach. Mogli natomiast obejrzeć w kinie film pt. “Więzień labiryntu”. Po seansie spacerem udali się do szkoły na krótki apel, przygotowany specjalnie na tę okazję. W tym roku mogli wziąć udział w przeróżnych konkurencjach.

Dziewczyny na przykład udowodniły, że potrafią wiązać krawat, malować usta bez użycia lustra, rozpoznać narzędzia – jak to na przyszłe żony przystało. Spisały się oczywiście na medal! Chłopcy mogli zmierzyć się z szyciem skarpetek, rzutem piłeczką do kubeczka z wodą, a także pokazać się z jak najlepszej strony w konkurencji pod hasłem: “TANIEC Z GWIAZDAMI”. Śmiechu  nie brakowało! W jury zasiadły trzy panie nauczycielki, które bacznie obserwowały zmagania podopiecznych z zadaniami, jakie udało im się wykonać. W tym roku każda klasa musiała też wybrać osobę, która przebrana za PANA lub PANIĄ WIOSNĘ, zaprezentuje się z jak najlepszej strony. Wszystkie klasy zasłużyły na głośne oklaski publiczności, której uśmiechy nie znikały z twarzy. I takim oto miłym akcentem uczniowie ZSOiZ powitali wiosnę 2018!

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ