WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Witaj Wiosno!

Jak co roku - 21 marca - uczniowie ZSOiZ w Krobi uroczyście powitali wiosnę. Oczywiście na wesoło! Nie uczestniczyli tego dnia w tradycyjnych zajęciach. Mogli natomiast obejrzeć w kinie film pt. “Więzień labiryntu”. Po seansie spacerem udali się do szkoły na krótki apel, przygotowany specjalnie na tę okazję. W tym roku mogli wziąć udział w przeróżnych konkurencjach.

Dziewczyny na przykład udowodniły, że potrafią wiązać krawat, malować usta bez użycia lustra, rozpoznać narzędzia – jak to na przyszłe żony przystało. Spisały się oczywiście na medal! Chłopcy mogli zmierzyć się z szyciem skarpetek, rzutem piłeczką do kubeczka z wodą, a także pokazać się z jak najlepszej strony w konkurencji pod hasłem: “TANIEC Z GWIAZDAMI”. Śmiechu  nie brakowało! W jury zasiadły trzy panie nauczycielki, które bacznie obserwowały zmagania podopiecznych z zadaniami, jakie udało im się wykonać. W tym roku każda klasa musiała też wybrać osobę, która przebrana za PANA lub PANIĄ WIOSNĘ, zaprezentuje się z jak najlepszej strony. Wszystkie klasy zasłużyły na głośne oklaski publiczności, której uśmiechy nie znikały z twarzy. I takim oto miłym akcentem uczniowie ZSOiZ powitali wiosnę 2018!